Plastik Sektörü için Çok Dilli Sözlük

Plastik Sektörü için Çok Dilli Sözlük içerisinde plastik ve plastik işleme makinaları sektöründe yaygın olarak kullanılan kelimelerin ve terimlerin Türkçe, İngilizce, Almanya, İtalyanca ve Fransızca olmak üzere global anlamda kabul görmüş 5 ana dilde çevirisini bulabileceksiniz.

Plastik sektörü içerisinde yer alan herkesin, her alanda rahatlıkla kullanabileceği bu sözlük ile pratik ve uygulanabilir çözümler elde edebilirsiniz. Plastik Sektörü için Çok Dilli Sözlük, teknik terimler anlamında mümkün olduğunca geniş bir yelpazede ele alınmaya çalışılmış ve uygulamaya yönelik verim elde edilebilmesi hedef alınarak hazırlanmıştır.

Plastik Sektörü için Çok Dilli Sözlük'te çevirisi yapılan diller, küresel çapta plasitk sektörü içerisinde yoğun olarak faaliyet gösteren ülkelerin araştırılması sonucunda seçilmiştir. Sözlüğün hazırlanması esnasında gerek plastik işleme makinalarında, gerek hammadde bilgi formlarında, gerekse sektörü rehberlik eden akademik çalışmalarda fazlasıyla yer alan kelimelerin analizi ve tasnifi yapılmıştır.

Plastik Sektörü için Çok Dilli Sözlük yayınını temin etmek için buradaki linkte yer alan formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.