Plastik İşleme Teknikleri El Kitabı

PAGDER olarak sektörümüze sunduğumuz Plastik İşleme Teknikleri El Kitabı'nın içeriğinde plastik işleme teknikleri hakkında genel bilgiler ve plasitk işlemede karşılaşılan sorunlara yönelik çözüm önerileri yer almaktadır. Plastik işleme makinalarının temel donanımlarına ve bu makinaların çalışma prensiplerine dair bilgiler sayesinde endüstride görev alan birçok sektör mensubumuz bu kitabı, bilgiye kolaylıkla ulaşabileceği bir kaynak olarak kullanabilecektir.

Bu kitap sayesinde endüstride karşılaşılan sorunlara pratik çözüm üretebilecek ve verimlilik elde etmek için püf noktaları öğreneceksiniz. Kitabın içerisinde yer alan bilgler, hem akademik çalışmalar ışığında hem de sanayinin kalbinden gelen pratik çözüm önerileriyle harmanlanmıştır. Bu sayede rekabet edilebilirliğinizin artacağına ve yüksek kaliteli ürünler elde edebileceğinize inanıyoruz. Operatörlerden mühendislere, satış birimlerinden genel müdürlere kadar hemen herkesin el altında bulundurabileceği değerli bir kaynak olarak sunduğumuz bu yayın, farklı disiplinler barındıran, geniş bilgi ve deneyim gerektiren ve kapsamlı bir sektör olan plastik sektörüne önemli bir kaynak olarak sunulmaktadır.

Plastik İşleme Teknikleri El Kitabı'nı temin etmek için buradaki linkte yer alan formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.