Sponsorlarımız

 

 

ALTIN SPONSOR

Engel Austria GmbH güvencesiyle 1945 yılında Ludwig Engel tarafından kurulmuştur. Engel olarak dünya çapında 8 üretim tesisi ,27 şube ve toplamda 60 temsilcilik ile dünya genelinde 4200 donanımlı çalışanıyla tüm müşterilerimize sorunsuz ve hızlı hizmet vermekteyiz.

1989 yılında Türk plastik sektörüne temsilcilik ile hizmet verdiğimiz Engel , 1 Mayıs 2008 tarihi itibari ile Engel Türkiye şubesi olarak tüm müşterilerimizin plastik enjeksiyon makineleri, otomasyon sistemleri ve özel anahtar teslim proje ihtiyaçlarına, deneyimli satış ekibi ile yanıt vermekte olup sahip olduğumuz Showroom ile müşterilerimize her türlü teknik denemeler yapabilme imkanı sağlamaktayız. Uluslararası  teknoloji lideri bir marka olarak, kalitemiz ve müşteri odaklı çalışmalarımızla değerli müşterilerimizin hep yanındayız.

https://www.engelglobal.com/tr/
 

ALTIN SPONSOR

Semi Ltd. 1996 yılında kurulmuş olup, kurulduğu tarihten itibaren ağırlıklı olarak plastik sektöründe hizmetine devam etmektedir. Makine kontrol sistemleri, enerji tasarrufu uygulamaları ve fabrika otomasyonu konusunda uzman çözümler üreterek en gelişmiş teknolojileri müşterilerimize sunmanın mutluluğu içindeyiz. Firmamız sürdürdüğü faaliyetleriyle yurt içi ve dışında birçok başarıyla tamamlanmış projeye sahiptir.

Hızla değişen bir dünyada, plastik ve otomasyon sanayinde şaşırtıcı yenilikler karşımıza çıkmaktadır: verimlilik geliştirme, maliyetleri azaltma, enerji verimliliği, izlenebilirlik, çevre koruma, güvenlik, hareketlilik ve güvenilirlik arttırma. Bunların otomasyonda kilit rol oynadığına inanıyoruz. Müşteri ve otomasyon uygulayıcısı ilişkilerinde kalitenin ve karşılıklı güvenin belirleyici olacağına inanıyoruz. Bizim en önemli motivasyonumuz müşterilerimizin değişik ihtiyaçlarına göre özel çözümleri sağlamaktır.

www.semiltd.com
 

   

YAKA KARTI SPONSORU

Sisan, 1992 yılında masterbatch üretmek amacıyla İstanbul Beylikdüzü'nde kurulmuştur. 1996 yılında tesisini yeni adresine taşımış ve 2008 yılında bu tesisi yenileme ve büyütme yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Geçen süreç içerisinde sektörün öncü üreticisi olmayı başarmıştır. Birçok işletmenin tutarlı bir tedarikçisi olmuştur. Ürün kalitesi anlamında ihtiyaçları karşılamış, yarattığı hizmet anlayışıyla takdir toplamıştır.

www.sisan.com.tr
 

ÖĞLE YEMEĞİ VE KAHVE MOLASI SPONSORU

Analiz Gümrük Müşavirliği ISO 9001 Kalite Belgesine ve Mesleki Sorumluluk Sigortasına sahip olup, standartların gerektirdiği bütün sorumlulukları yerine getirmiştir. Gümrük Müşavirleri Etik Beyannamesi'ne imza atan ilk firmalardan biri olup ve bu ilkeleri de kendi ilkesi olarak benimsemiştir. Analiz Gümrük Müşavirliği küresel ekonomiye değer kazandırmak ve dış ticarette çözüm ortağı olmak düşüncesiyle, Gümrük Kanunu ve mevzuatının gümrük müşavirlerine verdiği yetki ve izin çerçevesinde Murat Ayhancı’nın öncülüğünde 2002 yılında kurulup, faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, İstanbul merkez ofisi olmak üzere Bursa, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Tekirdağ şubeleri ile bu illerdeki tüm gümrük idarelerinde hizmetine devam etmektedir. Şirketimiz ISO 9001 Kalite Belgesine ve Mesleki Sorumluluk Sigortası'na sahip olup, standartların gerektirdiği bütün sorumlulukları yerine getirmiştir. Gümrük Müşavirleri Etik Beyannamesi'ne imza atan ilk firmalardan biri olup ve bu ilkeleri de kendi ilkesi olarak benimsemiştir.

www.analizgumruk.com.tr

 

FLAMA SPONSORU

İş hacmini ve ürün portföyünü genişletmek amaçlarıyla 2011 senesinde Safic-Alcan, Interplast’ ın çoğunluk hisselerini satın aldı. Hemen sonrasında Safic-Alcan’ ın Avrupa kauçuk alanındaki liderlik gücünü Türkiye’ye aktarmak için ‘’Kauçuk’’ departmanımızı kurduk ki İnterplast bünyesinde Kauçuk, Mühendislik Plastikleri, EPDM ve PU Zemin Sistemleri departmanlarımız arasında güzel bir sinerji oluşturduk.

Interplast, 2004 senesinde kurulmuştur. Ana yapı olarak mühendislik plastikleri, EPDM ve PU ürünlerin satış ve teknik desteği ile uzman olan şirketimiz daha da geniş bir alanda ürün portföyüne sahip olmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Halihazırda şirketimizde 30 çalışanımız olup, süreklilik, daha etkin satış ve hizmet ağı için çalışan sayımızı arttırmak adına çalışmalar yapmaktayız. Şirketimizin 20’ den fazla ülkeden 50’ nin üzerinde tedarikçileri bulunmaktadır. Ticari ortaklarımıza olan derin bağlılığımızın bir neticesi olarak yenilikçi uygulama ve gelişmelere odaklanmış bulunmaktayız. Bu sebeple esnek lojistik çözümler ile destekli etkin tedarik ve teknik bilginin kalıcı olarak geliştirilmesi gerektiği önemin çok iyi bilmekteyiz.

www.interplast.com.tr

 

FLAMA SPONSORU

1992 yılında İstanbul'da kurulan Tepro Makine 65 kişilik deneyimli uzman ekibiyle plastik sektörüne yönelik enjeksiyon makineleri, robot otomasyon sistemleri, hammadde yükleme sistemleri ve yardımcı yan ekipmanlar sağlamaktadır. Genel merkezi Çekmeköy’ de bulunan Tepro Makine; İkitelli’deki T-Max ofisi, Bursa bölgedeki teknik ofisi, İstanbul ve Çorlu'daki depolarıyla maksimum müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Satış, pazarlama, proje, teknik servis, yedek parça, muhasebe ve finans departmanlarından oluşan dinamik firma yapısı ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atan Tepro Makine her geçen gün de bu başarılarına artı değer katmaya devam etmektedir.

KraussMaffei, Sepro ve Motan başta olmak üzere Avrupa'nın birçok lider ve nitelikli markalarının Türkiye'deki tek distribütörü Tepro Makine, kendi bünyesindeki T-Max markası ile de yardımcı ekipman ve otomasyon sistemlerinde hizmetler sunmaktadır.

www.tepro.com.tr
 

FLAMA SPONSORU

1984 yılında grup firmamız olan Aydınlar Plastik A.Ş. olarak kurulmuş olup, plastik sektöründe üretimine enjeksiyon baskı, serigrafi, sıcak baskı ve tampon baskı uygulamaları ile başlamıştır. Aydınlar Plastik A.Ş, halen faaliyetlerini devam ettirmekte ve Beyaz Eşya yan sanayi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1996 yılında Gema Polimer Plastik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş kurulmuş ve aktif çalışma hayatına başlamıştır. Mühendislik Plastikleri ile plastik hammadde ithalat ve ihracatı, plastik hammadde boyama ve geri dönüşüm faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Grup şirketlerinden, grup öncüsü ve marka ismi olan Gema Polimer, merkezi Istanbul'da bulunan fabrıkasında faaliyetlerine devam etmektedir. İzmir Ege Serbest Bölgesi'nde bulunan Gema Elektro Plastik yıllık 40.000 ton kapasite ile uluslararası standartlarda mühendislik plastikleri üretimi yapmaktadır.  Gema Elektronik, elektronik parça alım/satımı "IC, Tuner, Diode, Filter, TR, Capacitor, Resistor ve diğerleri…” alanında faaliyet gösterirken, Aydınlar Plastik A.Ş. ise  Enjeksiyon Baskı Plastik parça üretimi, Serigrafi, Sıcak Baskı, Tampon Baskı, Boyama ve Kalıp Üretimi, önde gelen sektörler; Beyaz Eşya vb. alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.gemapolimer.com
 

FLAMA SPONSORU

Ege Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde faaliyetlerini sürdüren markalardan pnTurkey, internet portalı üzerinden Türkiye plastik sektörü oyuncularının haberlerini yurtdışındaki plastik profesyonellerine yönelik yayınlamaktadır. pnTurkey ile Türkiye plastik pazarının daha geniş kitlelerce tanınması, böylece sektörün ihracat olanaklarına katkı sunması hedefleniyor.

www.pnturkey.com bağlantısı üzerinden Türkiye plastik sektöründen firmaların, sivil toplum kuruluşlarının ve kamu kurumlarının yurtdışından alıcıları ilgilendiren konulardaki haberlerine yer verilen portal üzerinde ayrıca kurumların ve alt sektörler bazında sektörlerin tanıtım videolarına yer veriliyor.

www.pnturkey.com