Sponsorlarımız

Analiz Gümrük Müşavirliği ISO 9001 Kalite Belgesine ve Mesleki Sorumluluk Sigortasına sahip olup, standartların gerektirdiği bütün sorumlulukları yerine getirmiştir. Gümrük Müşavirleri Etik Beyannamesi'ne imza atan ilk firmalardan biri olup ve bu ilkeleri de kendi ilkesi olarak benimsemiştir.

Analiz Gümrük Müşavirliği Hizmetleri Limited Şirketi küresel ve uluslararası ekonomiye değer kazandırmak ve dış ticarette çözüm ortağı olmak düşüncesiyle, Gümrük Kanunu ve mevzuatının gümrük müşavirlerine verdiği yetki ve izin çerçevesinde Murat Ayhancı’nın öncülüğünde 2002 yılında kurulup, faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, İstanbul merkez ofisi olmak üzere Bursa, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Tekirdağ şubeleri ile bu illerdeki tüm gümrük idarelerinde hizmetine devam etmektedir. Şirketimiz ISO 9001 Kalite Belgesine ve Mesleki Sorumluluk Sigortası'na sahip olup, standartların gerektirdiği bütün sorumlulukları yerine getirmiştir.

Gümrük Müşavirleri Etik Beyannamesi'ne imza atan ilk firmalardan biri olup ve bu ilkeleri de kendi ilkesi olarak benimsemiştir. Analiz Gümrük Müşavirliği her işini ilk günkü heyecanıyla takip edip sonuçlandırarak amatör ruhunu kaybetmeden müspet sonuçlar için tecrübe ve bilgilerini kullanarak profesyonel ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen ve çalıştığı firmaları müşteriden çok iş ortağı olarak gören bir firmadır.