Sponsorlarımız

                                                                                                                                                                                                
Makine Tanıtım Grubu (MTG), Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu tarafından makine sektörünün yurt içinde ve dışında daha etkin bir şekilde tanıtılabilmesi ve imajının geliştirilmesine yönelik faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, makine ve aksamları sektörünün ihracatının artırılması, markalaşma, AR-GE ve ortak tanıtım çalışmalarının organize edilmesi amacıyla söz konusu Birliğin 11 Nisan 2007 tarihinde gerçekleştirilen 2006 yılı Olağan Genel Kurulu’nda kararlaştırılarak faaliyete geçmiştir.
 
Grup; Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu tarafından seçilen üyelerden oluşmaktadır.
 
1982 yılında kurulan Aksoy Plastik, yenilikçi ve teknolojide öncü yaklaşımı ile renklendirme çözümleri ve özel performans katkılarını masterbatch olarak üretmektedir. Istanbuldaki tesisimizden hem Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki hem de Avrasya coğrafyasında yer alan ülkelerdeki müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi sunmaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzmanlığımız ile fark yarattığımıza inanıyoruz.
 
1994 yılından beri özellikle plastik katkı ve hammaddeleri ile kimyasallar sektörlerine lojistik ve gümrük hizmetleri veren konunun uzmanları tarafından 2004’te kurulan Boykan Gümrük Müşavirliği, bugün, sürekli büyüyen kadrosu, yaygın hizmet ağı ve engin bilgi birikimiyle ilgili sektörlere profesyonel bakış açısıyla destek vermeye devam etmektedir. Plastik hammadde ve kimya sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası üreticilerden, tedarikçilerden ve sanayicilerden oluşan müşterilerinin ihtiyacı olan tüm gümrük işlemlerine en hızlı ve en doğru şekilde cevap veren Boykan Gümrük Müşavirliği doğru zaman yönetimi ilkesini prensip edinmiş ve olaylara çabuk tepki verebilme yeteneğine sahiptir.
 

 

www.saar-pulvermetall.de