Sponsorlarımız

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

İŞBİRLİĞİ KURULUŞU

1991’den bu yana, ihracat operasyonları konusunda üyelerine hizmet vermesinin yanı sıra ülkemizde üretilen kimyevi maddeler ve mamulleri ihracatının artışı ve yurtdışına pazarlanmasında stratejik çalışmalar yürüten İKMİB, üye firmalarının global pazarlarda lider olması hedefiyle çeşitli organizasyonlar düzenleyerek bilgilendirme, destekleme ve üyeler arasında işbirliğini artırma faaliyetlerini yürütmektedir. Plastikten kozmetiğe, ilaçtan boyaya kimya sektörünün tüm alt sektörlerinde uluslararası fuarlara milli katılım organizasyonları düzenlemekte ve sürdürülebilir büyümenin sağlanması amacıyla sektörde AR-GE çalışmalarına destek olmaktadır. Birliğimiz misyonu, üyesi bulunan 5.000’den fazla ihracatçı firmaya stratejik destek vererek 2023 yılında kimya sektörü ihracatının 50 milyar USD’lik hedefine ulaşmasını sağlamaktır.

www.ikmib.org.tr

 

 

 

 

PLATİN SPONSOR

TSP makina olarak; sahip olduğumuz deneyimli kadromuz ve güçlü şirket yapımız ile, Türk plastik sektörüne uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte değişen şartlara uygun geliştirmekteyiz. Türkiye de dünya standartlarında enjeksiyon makinesi üretme hedefine uygun yapılanan şirketimiz, bunun ilk şartı olan tesisleşme alt yapısını tamamlamış bulunmaktadır. Avrupa Serbest Bölgesi'nde 17.500 m2 üzerine inşa etmiş olduğumuz fabrika binamız ile ; bu hedefe daha da yaklaşmış bulunmaktayız. Temennimiz yakın gelecekte Türkiye pazarının ihtiyaç duyduğu bu alandaki üretim eksikliğini gidermek ve dışa bağımlılığı azaltmaktır. Sahip olduğumuz bu anlayış ile Türkiye de var olan plastik sektörünün tüm oyuncularının tedarikçisi olmaya adayız. Dostlarımız ile nice yıllar birlikte olmak dileğiyle.

www.tspmakina.com

 

 

YAKA KARTI - KAHVE MOLASI VE ÖĞLE YEMEĞİ SPONSORU

1989 yılından bu yana Türk plastik sektörünün hizmetinde olan ENGEL 1 Mayıs 2008 tarihi itibarıyla Türkiye şubesini kurarak müşterilerine ENGEL AUSTRIA GmbH güvencesiyle daha yakından hizmet vermeye başlamıştır. ENGEL Türkiye müşterilerinin plastik enjeksiyon makineleri, otomasyon sistemleri ve özel anahtar teslim proje ihtiyaçlarına, deneyimli satış ekibi ile yanıt vermekte olup sahip olduğu Showroom ile müşterilerine her türlü teknik denemeler yapabilme imkanı sağlamaktadır. ENGEL Avusturya’da eğitim almış uzman ve deneyimli teknik servis ekibi ile ENGEL Türkiye, üretim akışının sorunsuz sağlanması için destek, danışmanlık ve gelişmiş teknolojilere uygun eğitim hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

www.engelglobal.com/tr/tr.html

 

 

 

ALTIN SPONSOR

Ser Rezistans firması olarak kurulduğumuzdan beri en son teknolojiyi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan iş yapma anlayışımız ile iş hacmimiz her geçen gün büyümektedir. Kaliteyi süratle birleştirmedeki başarımız bizi farklı kılan en önemli unsurdur. Üretken ve verimli çalışma anlayışımız size yüksek kaliteyi uygun fiyatlara temin etme imkanı sağladığı gibi verimliliğinize ve maliyetlerinize olumlu katkılar yapar. Endüstriyel ısıtma alanında ihtiyacınız olan her türlü çözümü bünyemizde bulabileceğiniz şekilde yapılandırılan ürün portföyümüz sizden gelen talepler ile devamlı olarak genişlemekte ve çözüm için tek adres olmaktadır. Yetkin personelimiz ısıtma alanındaki sorunlarınıza çözüm üretmek için her an hazırdır. Bu sitemizde görmüş olduğunuz rezistasn ürünleri müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre firmamız mühendislerince dizayn edilerek, güvenilir çözüme ulaştırılmaktadır. Müşteri ilişkilerinde öncelikli hedefimiz müşterilerimize Ser Rezistans ile çalışmanın avantajlarını yaşatmaktadır. Sizleride bu avantajları keşfetmeye davet ediyor, rezistans konusundaki her türlü ihtiyacınıza çözüm üretmek istiyoruz.

www.serrezistans.com

 

 

 
FLAMA SPONSORU
 
1982 yılında kurulan Aksoy Plastik, yenilikçi ve teknolojide öncü yaklaşımı ile renklendirme çözümleri ve özel performans katkılarını masterbatch olarak üretmektedir. Istanbuldaki tesisimizden hem Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki hem de Avrasya coğrafyasında yer alan ülkelerdeki müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi sunmaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzmanlığımız ile fark yarattığımıza inanıyoruz.
 
 

 

 

 
FLAMA SPONSORU
 
Kalitenin, müşteri taleplerine zamaninda ve belirlenen standardlarda cevap verebilmek oldugu bilinciyle hareket eden ve bu bilinç ile plastik sektörüne 29 yıldır vida-kovan üreterek hizmet veren Şenmak Makina, ürettiği vida kovanların bugün 19 ülkeye ihracatını da yapan, alanının dünyada saygın firmalarından biridir.