FUARLAR

Ecomondo Fuarına Ücretsiz Ziyaret ProgramıBaşlangıç Tarihi : 2018-11-06
Bitiş Tarihi : 2018-11-09

Yeşil Ekonominin önem arz eden konularını ve sektörünü bir araya getiren organizasyonlarından ECOMONDO Uluslararası Malzeme ve Enerji Geri Kazanımı ve Sürdürülebilir Kalkınma Fuarı 22. kez, KEY ENERGY  Uluslararası Sürdürülebilir Enerji ve Hareketlilik Fuarı 12. kez kapılarını açıyor.

İtalya’nın Rimini kentinde gerçekleştirilecek olan fuar 113 bin metrekarelik alanda 116,131 ziyaretçisiyle ve 16 holde 1250 firmanın katılımıyla, 6-9 Kasım 2018 tarihleri arasında sektörün önde gelen temsilcilerini aynı çatı altında buluşturacak.

Fuarın hedef kitlesi olan firmaların, organizasyona katılım gösterebilmeleri ve fuar organizatörü Italian Exhibition Group sponsorluğunda ücretsiz sunulan bazı desteklerden faydalanabilmeleri için, B2B ikili iş görüşmelerine katılmak şartıyla, Derneğimiz üyeleri aşağıda sıralanan desteklerden faydalanabilecektir:

4 yıldızlı otelde 3 gece konaklama kahvaltı dahil (Her kurum ya da firmadan 1 kişi için geçerlidir. Ekstra kişi ya da konaklama için ayrıca ücret  alınmaktadır.)

Fuar Organizatörü tarafından Vize Başvurusu için Davetiye Gönderilmesi

İstanbul Atatürk Havaalanı Karşılama 

Bologna-Rimini-Bologna Havaalanı Transferleri 

Otel-Fuaralanı-Otel Transferleri 

Açık Büfe Öğle Yemeği

İkili Görüşmeler Etkinliği 

İkili görüşmeler için tercümanlık hizmeti ( İngilizce akıcı konuşulmadığı sürece)

Bee2Bee İletişim/Organizasyon ve Koordinasyon Desteği

VIP Yabancı Alım Heyeti Salonu (Vestiyer, Wifi, Sıcak/Soğuk İçecekler ve Atıştırmalıklar)

Ücretsiz Giriş (4 Günlük) 

Ücretsiz Katalog

Başvuru Formu için tıklayınız.

Ecomondo Türkçe Fuar Broşürü için tıklayınız.

Ecomondo/Key Energy 2018 Tanıtım Videosu için tıklayınız.

Katılım ve detaylı bilgi için Ahmet Sinan Ateş ile ahmetsinan.ates@pagder.org e-posta adresinden ya da 444 20 85 no.lu telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz.