FUARLAR

TURKCHEM 2018Başlangıç Tarihi : 2018-11-08
Bitiş Tarihi : 2018-11-10

TÜRKİYE VE EMEA BÖLGESİ’NİN EN GENİŞ KAPSAMLI KİMYA PLATFORMU

“ULUSLARARASI KİMYA SANAYİ FUARLARI” TURKCHEM 2018

Türkiye ve EMEA Bölgesi'nin en büyük Uluslararası Kimya Sanayi Fuarları Turkchem, 8-9-10 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11. Salonlar ve Ana Fuaye’de yeni konsepti ile katılımcılarını ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak.

“Kimya ile ilgili her şey” mottosu ile 2006 senesinde startı verilen Turkchem Eurasia’da, 2018 senesinde, Kimyasallar, Laboratuvar ve Teknoloji başlıklarında 3 ayrı fuar düzenlenecek.

ChemShow Eurasia: 8. Uluslararası Özel, Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünler Fuarı

ChemLab Eurasia: 8. Uluslararası Laboratuvar, Teknoloji, Test & Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri Fuarı

ChemTech Eurasia: 8. Uluslararası Kimyasal Proses ve Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri Fuarı

Kimya Sanayi’nin önemli bu üç alt sektörünün devleri Turkchem çatısı altında ziyaretçilerini ağırlıyor olacak.

Sektörün İleri Gelenleri Sunumlarıyla Turkchem 2018 Konferans Programında Olacak!

Turkchem 2018 Fuarı eş zamanlı olarak Konferans alanında 3 gün boyunca katılımcı firmalar ve akademisyenler tarafından gerçekleştirilecek ticari ve teknik sunumlara ev sahipliği yapıyor olacak. Sektör uzmanları 30 dakikalık ticari ve teknik sunumlar ile ürünlerini ve teknolojilerini tanıtma fırsatı yakalayacak; en yeni bilimsel gelişmeler ve endüstriyel yenilikleri uluslararası arenada dinleyicilere sunacaklar.

Turkchem 2018 Alım Heyeti Organizasyonu

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İKMİB Genel Sekreterliği organizatörlüğünde Turkchem 2018 Fuarı ile eş zamanlı olarak alım heyeti organizasyonu gerçekleştirilecek olup, potansiyel alıcılar ile fuar katılımcıları alanda kurulacak olan özel B2B alanlar içerisinde ikili görüşmelerini gerçekleştirecek.

Rakamlarla Turkchem 2016 

Açılışını Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD) Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk,  Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, BOSAD Başkan Vekili Akın Akçalı ve China Dyestuff Industry Association (Çin Boyarmaddeler Endüstrisi Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Shi Xianping'in de aralarında bulunduğu sektörün önemli temsilcilerinin yapmış olduğu Turkchem 2016 Fuarı, 25 bin m2’lik alanda 14 ülkeden 269 doğrudan katılımcı, 43 farklı ülkeden ise 714 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı.

Fuarı 3 gün boyunca 586’sı 50 farklı ülkeden gelen sektör profesyonelleri olmak üzere toplamda 11,786 kişi ziyaret etti.

Turkchem 2016; nitelikli ve profesyonel ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmaların hem mevcut müşterilerini standlarında ağırlayarak ilişkilerini kuvvetlendirmelerine hem de ileriye yönelik temellerin atılabileceği yeni bağlantılar kurmalarına ortam sağladı.

Kimya Sektörü'nün Türkiye ve EMEA Bölgesindeki En Büyük Buluşmasını Kaçırmayın! 

İki yılda bir düzenlenen ve artık Dünya’nın sayılı Kimya etkinlikleri arasında yerini alan Turkchem Uluslararası Kimya Sanayi Fuarları, 8-9-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 ve Ana Fuaye’de katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak. Siz de Kimya Sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşmasında yer almak istiyorsanız Turkchem 2018’ i ajandanıza kaydetmeyi unutmayın.

Detaylı Bilgi için;

Aslıhan Kaya – Artkim Fuarcılık Pazarlama Müdürü
0212 324 00 00 – (106)
aslihan.kaya@artkim.com.tr