FUARLAR

PAGDER, REW İstanbul'daBaşlangıç Tarihi : 2016-04-28
Bitiş Tarihi : 2016-04-30

12. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2016, 28-30 Nisan tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nün 12 ve 14 numaralı büyük salonlarında düzenleniyor. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla İFO Fuarcılık tarafından organize edilen fuara ziyaretçiler, bilet yerine yanlarında getirdikleri çöplerle girecek.

Katı atık, su ve atık su arıtımı, bio-enerji, atık toplama ve taşıma araçları, ayırma, arıtma ve presleme makineleri, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları gibi onlarca farklı kategoride yeniliklerin sergileneceği REW İstanbul fuarına katılan PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği, çevre ve sokak hayvanlarına yönelik bilinç ve farkındalık yaratmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi Yuvaya Dönüşen Plastikler projesini tanıtacak.

REW İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler fuarın resmi internet sayfası www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.