Sponsorlarımız

                                                                                     

PLATİN SPONSOR

Makine Tanıtım Grubu (MTG), Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu tarafından makine sektörünün yurt içinde ve dışında daha etkin bir şekilde tanıtılabilmesi ve imajının geliştirilmesine yönelik faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, makine ve aksamları sektörünün ihracatının artırılması, markalaşma, AR-GE ve ortak tanıtım çalışmalarının organize edilmesi amacıyla söz konusu Birliğin 11 Nisan 2007 tarihinde gerçekleştirilen 2006 yılı Olağan Genel Kurulu’nda kararlaştırılarak faaliyete geçmiştir. Grup; Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu tarafından seçilen üyelerden oluşmaktadır.

www.turkiyeninmakinecileri.org.tr

 

 

 

 

GÜMÜŞ SPONSOR

Ser Rezistans firması olarak kurulduğumuzdan beri en son teknolojiyi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan iş yapma anlayışımız ile iş hacmimiz her geçen gün büyümektedir. Kaliteyi süratle birleştirmedeki başarımız bizi farklı kılan en önemli unsurdur. Üretken ve verimli çalışma anlayışımız size yüksek kaliteyi uygun fiyatlara temin etme imkanı sağladığı gibi verimliliğinize ve maliyetlerinize olumlu katkılar yapar. Endüstriyel ısıtma alanında ihtiyacınız olan her türlü çözümü bünyemizde bulabileceğiniz şekilde yapılandırılan ürün portföyümüz sizden gelen talepler ile devamlı olarak genişlemekte ve çözüm için tek adres olmaktadır.

www.serrezistans.com

 

 

 

YAKA KARTI SPONSORU

Sisan,1992 yılında masterbatch üretmek amacıyla İstanbul Beylikdüzü'nde kurulmuştur.1996 yılında tesisini yeni adresine taşımış ve 2008 yılında bu tesisi yenileme ve büyütme yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Geçen süreç içerisinde sektörün öncü üreticisi olmayı başarmıştır.Birçok işletmenin tutarlı bir tedarikçisi olmuştur.Ürün kalitesi anlamında ihtiyaçları karşılamış,yarattığı hizmet anlayışıyla takdir toplamıştır.

www.sisan.com.tr

 

 

KAHVE MOLASI VE ÖĞLE YEMEĞİ SPONSORU

Tisan Mühendislik Plastikleri 1974 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Tisan Mühendislik Plastikleri, Türkiye içinde, süreklilik içeren çözümler ile müşteri değeri sağlayan bağımsız kompaundurlar arasında ilk üç arasında yer alır. Bizim başarımız, müşteri odaklı vizyonumuza dayanmaktadır. Esnek üretimimiz, teknolojik dönüşümün çok hızlı olduğu ve müşteri beklentilerinin çok çabuk değiştiği bir dünyada profesyonel bütünlüğümüzün bir göstergesi olmuştur.

www.tisan.com.tr

 
FLAMA SPONSORU
 
Kuatro Makina kurucuları ve mühendisleri daha önce plastik ve makine sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimleri bir araya getirerek sektörde yenilik ve gelişme için makine tasarım ve imalatına aktarmışlardır. Firmamız bünyesinde araştırma ve geliştirme çalışmaları, uzman mühendisler tarafından yapılmaktadır. Kuatro, anahtar teslim plastik boru hatları yanı sıra teknolojik ağırlıklı ürünler de geliştirip boru üreticilerinin hizmetine sunmaktadır.