SON HABERLER

Plastik Sektörü Endonezya Sektörel Ticaret Heyeti

Tarih : 2019-09-01İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından ihracatımızın artışını desteklemek amacıyla ilgili alt sektörler bazında düzenlenen organizasyonlar kapsamında, 18 - 23 Kasım 2019 tarihleri arasında plastik sektörüne (plastik ambalaj, plastik ev ve mutfak eşyaları, plastik oyuncak, inşaat plastikleri, mühendislik plastikleri, plastik tarım ve sulama ekipmanları) yönelik olarak ekli taslak program çerçevesinde Endonezya Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli başvurunun sağlanması durumunda düzenlenecek olan söz konusu heyet organizasyonunun İKMİB prefinansmanıyla ve %60 devlet destekli olarak katılım ücreti 1.200 USD olarak belirlenmiştir (Aynı firmadan ikinci kişi katılması durumunda, ikinci kişi için katılım bedeli 600 USD’dır.)

Bahse konu heyete katılmak isteyen üyelerimizin en geç 06 Eylül 2019 Cuma günü mesai saati bitimine kadar https://tinyurl.com/endnzy linkinde yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, katılım bedelinin yatırıldığını gösteren dekont, Ek-C2 ve Kişisel Veri Paylaşım Onay formunu akif.oruc@immib.org.tr adresine, ilaveten ekli taahhütnameyi ve Ek-C3 yazısı asıllarını kaşeli ve imzalı olarak İKMİB adresine* göndermeleri gerekmektedir. Katılımcı sayısı kontenjanla sınırlı olduğundan son başvuru tarihi dikkate alınarak başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

 

Ödemenin yapılacağı banka hesap numarası:

Alıcı Adı: İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Banka ve Şube Adı: Vakıflar Bankası İstanbul Güneşli Şubesi

IBAN (USD): TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45

(Ödeme açıklaması olarak “Endonezya STH” yazılabilir)

 

(*) Belge asıllarının gönderileceği adres: Akif ORUÇ- Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi A Blok Kat:3 Kimyevi Maddeler Sektör Şubesi 34197 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul

 

Ekler:

1. Taslak Program (1 Sayfa)

2. Taahhütname (1 Sayfa)

3. Ek-C2 Katılımcı Firma Bilgi Formu (1 Sayfa)

4. Ek-C3 Katılımcı Firma Talep Yazısı (1 Sayfa)

5. Kişisel Veri Paylaşımı Onay Formu (1 Sayfa)