SON HABERLER

İTO & Arçelik Tedarikçi Günü Etkinliği

Tarih : 2019-01-171990 yılından bu yana İstanbul Ticaret Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen "Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla buluşturmayı ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesine katkı sağlamayı hedefler. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric, Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon, Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri’nde buluştular.

17 Ocak 2019 tarihinde "Arçelik" firmasının iştiraki ile “Arçelik Tedarikçi Günü” yapılması planlanmaktadır. 

1955 yılında kurulan Arçelik firması,  bugün dünya çapında 36.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 32 ülkede 34 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 145’ten fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Arçelik firmasının 2018 yılı cirosu 20.841 Milyon TL olup, 7 ülkede 18 üretim tesisi, 32 ülkede faaliyet gösteren 34 satış ve pazarlama ofisi organizasyonu ile 145’ten fazla ülkede ürün ve hizmet vermektedir.

Söz konusu firmanın satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde buradaki bağlantıda yer alan ön başvuru formunu doldurup en geç 28 Aralık 2018 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr veya yansanayi@ito.org.tr adresine iletmeniz rica olunur.