SON HABERLER

FESPA Eurasia 2018 Fuarı

Tarih : 2018-12-06Ana teması “FESPA Eurasia ile Yükselişe Geçin” olan, bu yıl altıncı defa ve uluslararası çapta düzenlenecek FESPA Eurasia 2018 Geniş Format Dijital Baskı, Serigrafi Baskı, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı, 6-9 Aralık 2018 tarihleri arasında ve yeni yeri İFM İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.

500’den fazla markanın temsil edileceği FESPA Eurasia 2018 Fuarı’nı, Türkiye, Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan olmak üzere ellinin üstünde ülkeden 9 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenmektedir. FESPA Eurasia 2018 Fuarı katılımcı ve ziyaretçilere, sadece ürünlerin sergilendiği bir fuar yerine, dünyada sektörle ilgili son gelişmeleri takip edebilecekleri, vizyonlarını ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, ücretsiz seminerler, workshoplar ve etkinliklerle yeni bilgiler öğrenebilecekleri bir platform sunmaktadır. 

FESPA Eurasia 2018 Geniş Format Dijital Baskı, Serigrafi Baskı, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı hakkında detaylı bilgi edinmek için https://eurasia.fespa.com/tr/ ziyaret edilebilir.