SON HABERLER

İTO & VMI Group Tedarikçi Günleri

Tarih : 2018-10-011990 yılından bu yana İstanbul Ticaret Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen "Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla buluşturmayı ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesine katkı sağlamayı hedefler. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric, Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon, Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri’nde buluştular.

1 Ekim 2018 tarihinde makine imalat sektöründe faaliyet gösteren VMI Grup firmasının iştiraki ile “VMI Grup Tedarikçi Günü” yapılması planlanmaktadır. 

VMI Grup firması, Hollanda merkezli olup, firma, otomobil, kamyon ve otobüs lastikleri üretiminin yanı sıra, kauçuk ekstrüzyon ve kaplama ekipmanlarının da üretimi yapmaktadır.

Söz konusu firmanın satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde buradaki bağlantıda yer alan ön başvuru formunu doldurup en geç 14 Eylül 2018 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr veya yansanayi@ito.org.tr adresine iletmeniz rica olunur.