SON HABERLER

CONNECT! MENAR–Moldflow User Conference

Tarih : 2018-08-13CONNECT! MENAR–Moldflow User Conference

Enjeksiyonla kalıplamada doğru simülasyon uygulamalarının gerçekleştirilmesi, üretim verimliliği sağlanması, zaman kayıplarının önüne geçilmesi ve optimum kaliteyi sağlamak adına üretici işletmelerin kullanmasında fayda bulunan simülasyon araçları konusunda bilgilerin paylaşılacağı CONNECT! MENAR–Moldflow User Conference etkinliğinin üçüncüsü 26.09.2018 tarihinde, Gebze Workinn Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Etkinlik ile ilgili detaylar için tıklayınız.

CONNECT! MENAR – Moldflow User Conference Nedir?

Türkiye, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Rusya pazarlarını kapsayan ve bölgenin en büyük Moldflow konferanslarından birisi olan organizasyon, 2010 yılından beri Almanya merkez ofisi tarafından Avrupa çapında gerçekleştirilmekteyken 2016 yılı itibariyle CONNECT! MENAR–Moldflow User Conference adıyla Türkiye’de de düzenlenmeye başlamıştır.

Etkinlik broşürü için tıklayınız.

CONNECT! MENAR 2017'ye otomotiv, beyaz eşya, ambalaj, medikal ana ve yan sanayilerinden 110’nun üzerinde katılım gerçekleşmiştir. Derneğimizin de destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı, Türkçe tercüme hizmetinin de sağlanacağı organizasyonun ana sponsoru Autodesk olmakla beraber Brightworks Engineering, Plastics Engineering Group Gmbh ve Lyondell Basel organizasyonun diğer sponsoru olmuşlardır.

Etkinliğe katılım talebinizi bağlantıda bulunan e-posta adresinden iletebilirsiniz.