SON HABERLER

FESPA Eurasia 2017 Fuarı

Tarih : 2017-10-23Ana teması “Fark Yaratmaya Cesaret Edin” olan, bu yıl beşinci defa ve uluslararası çapta düzenlenecek FESPA Eurasia 2017 Geniş Format Dijital Baskı, Serigrafi Baskı, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı, 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Yeşilköy Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.
 
500’den fazla markanın temsil edileceği FESPA Eurasia 2017 Fuarı’nı, Türkiye, Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan olmak üzere ellinin üstünde ülkeden 9 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. FESPA Eurasia 2017 Fuarı, sadece ürünlerin sergilendiği bir fuar değil, dünyada sektörle ilgili son gelişmelerin takip edilebileceği, sektör profesyonellerinin yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, ücretsiz seminerler, workshoplar ve etkinliklerle yeni bilgiler öğrenebilecekleri bir platform sunmaktadır.  
 
FESPA Eurasia 2017 Geniş Format Dijital Baskı, Serigrafi Baskı, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı hakkında detaylı bilgi edinmek için https://eurasia.fespa.com/tr/ ziyaret edilebilir.


Tüm Haberler