SON HABERLER

Amerika İkili İş Görüşmeleri Programı

Tarih : 2017-07-26İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB)'nin iştigal sahasına giren alt sektörlerinin tanıtımının yapılması ve ihracatın artırılmasına yönelik Türk üreticileri ile Amerika’nın ünlü zincir mağazalarını (Walmart, Sams Club, Target, Kohl) buluşturmayı hedefleyen ve ilk kez Amerika ile başlatılan ve KOSGEB ESMER USA’nın organize ettiği EŞMER Projesi (Eşleştirme Projesi) kapsamında 10-16 Eylül 2017 ve 17-23 Eylül 2017 tarihleri arasında iki ayrı grup olarak Amerika ikili iş görüşmeleri organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

Farklı sektörlere yönelik düzenlenen söz konusu Amerika ikili iş görüşmeleri organizasyonuna katılmak için öncelikle ücretsiz olarak online başvurunun www.amerikaileticaretyapin.com internet sitesinden yapılması gerekmektedir. Kesin katılım, satın almacıların kayıt yaptıran firmaları ön incelemesi neticesinde uygunluk onayı verdiği taktirde gerçekleşecek ve sonrasında katılım bedeli ödemesi yapılacaktır.

İKMİB üyesi firmalar, KOSGEB ESMER USA ile yapılan anlaşmaya istinaden, internet sitesinde belirtilen güncel katılım bedeli* üzerinden yüzde 5 indirim ile organizasyona katılabilecek olup, indirim uygulaması için online başvuru formunda “Bizi Kim Tavsiye Etti” sorusuna “İKMİB” olarak cevap verilmesi gerekmektedir. Ayrıca, söz konusu katılım bedeli KOSGEB tarafından yüzde 50 ila yüzde 60 arasında değişen oranda desteklenmektedir.

Bahse konu etkinliğe iştirak etmek isteyen sanayicilerin en geç 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar online başvuru yapmaları, ardından aşağıda iletişim bilgileri bulunan NMC Satış Ofisi ile irtibata geçmeleri rica olunur.

NMC İletişim Bilgileri:
Murat AKTAN +90 (532) 637 37 37 - murat.aktan@siskonyapi.com.tr
Levent Özalp +90 (532) 385 04 45

*Katılım Bedeli dönemsel olarak değişmekte olup, güncel bedel internet sitesinde yer almaktadır.

Organizasyona ilişkin detaylı bilgilere; http://www.amerikaileticaretyapin.com internet adresinden erişilebilir.

 


Tüm Haberler